Swift Locker adroid uygulaması incelemesi

Swift Locker Android Uygulaması

Swift Locker Android uygulamasını tanıtacağım bu yazımdan hepinize merhaba demek istiyorum sevgili okur. Uzun zamandır Android bölümüne içerik girişi yapmadığımı fark ettim ve kullanmış olduğum bir uygulamayı sizinle paylaşmak istedim. Bugün çok işlevsel olan bir uygulamayı sizinle paylaşacağım.

Swift Locker Nedir

Swift Locker Android uygulaması (Eski adıyla Lock Booster) sistem temizliği yapmak amacıyla geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu uygulamanın diğer Android temizlik uygulamaları ile temel farkı ve en büyük özelliği Android temizlik işlemi için uygulamaya girip komut vermenize gerek olmamasıdır. Swift Locker her ekran kilidinizi açtığınızda otomatik olarak sizin için Android sisteminizi temizlemektedir. Sizi hiç uğraştırmadan bu işlemi gerçekleştirerek kullanım açısından mükemmel bir kolaylık sağlamaktadır.

Swift Locker Ne İşe Yarar

Swift Locker uygulaması yukarıda da belirttiğim gibi bir Android temizlik uygulaması olup diğerlerinden farklı olarak sizin hiç uğraşmanıza gerek kalmadan ekran kilidinizi her açışınızda otomatik olarak temizlik işlemini de gerçekleştirmektedir. Bu sayede diğer Android temizlik uygulamaları gibi sizin aklınıza geldiğinde temizlik işlemi yapan ve unuttuğunuzda sistemde boş boş duran uygulamalardan ayrılmaktadır.

Android platformuna gelmiş en yenilikçi uygulamalardan biri olan Swift Locker ile işinizi sağlama alabilir, performans kaybınızı en aza indirgeyebilirsiniz. Bu özelliği ile birlikte Android performans arttırma işleminde de oldukça başaralı olan bu uygulamayı hepinize tavsiye ederim.

Swift Locker Özellikleri

Swift Locker Android uygulaması birçok özellik ile gelmektedir. Bu özellikleri size aşağıda maddeler halinde sunmaya çalışacağım.

 • Kilit ekranı bildirim özelliği mevcuttur.
 • Her kilit açışınızda Android sistem temizliği işlemini otomatik olarak gerçekleştirmektedir.
 • Varsayılan haliyle 20 + canlı duvar kağıdına sahip olarak gelmektedir.
 • Kilit ekranı için desen özelliği sunmaktadır.
 • Swift Locker hava durumu gösterme özelliğine sahiptir.
 • Swift Locker sayesinde kilit ekranı hızlı ayarlar yapabilmek adına çok işlevsel bir yer haline gelmektedir.
 • Swift Locker tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Yukarıda saydığım özelliklerin hepsi birbirinden işlevsel olup işinize gerçek anlamda yarayacaktır. İşletim sisteminizin temizlendiğini dahi unutup, yüksek performans ile kullanmanızı sağlayacak bu uygulamayı şiddetle öneriyorum.

Swift Locker ile kilit Ekranı Nasıl Değiştirilir

Swift Locker uygulaması ile kilit ekranınız her gün otomatik olarak değişecektir. Bu özellikte değişiklik yapmak veya kendi seçtiğiniz bir duvar kağıdını sürekli olarak kullanmak için aşağıda ki adımları izlemeniz gerekmektedir.

 • Telefonumuzun ekranını kilitiyoruz.
 • Kilitli ekrana ulaşmak için Home tuşuna veya parmak izi okuyucusuna dokunuyoruz.
 • Bu işlemin ardından sağ altta bulunan ayarlar simgesini yukarı doğru kaydırıyoruz.
 • Karşımıza Swift Locker ayarlar sekmesi açılacaktır, buradan Kilit Ekranı Duvar Kağıdı sekmesine giriş yapıyoruz.
 • Karşımıza gelecek olan pencereden Duvar Kağıdını Her gün Değiştir veya Dinamik Duvar Kağıdı seçeneklerinden yapmak istediğimiz işlemi gerçekleştiriyoruz.

Swift Locker Nasıl Silinir

Swift Locker Android uygulaması hoşunuza gitmediyse ve kaldırmak istiyorsanız aşağıda ki işlemleri gerçekleştirerek Swift Locker silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 • Play Store uygulamasına giriş yapıyoruz.
 • Arama bölümüne Swift Locker yazarak aratma işlemini gerçekleştiriyoruz.
 • Karşımıza telefonumuzda yüklü olan uygulama çıkacaktır, tıklayarak giriş yapıyoruz.
 • Karşımıza gelen pencerede Yüklemeyi Kaldır butonuna basarak Swift Locker uygulamasını telefonumuzdan kaldırmış oluyoruz.

Swift Locker İndir

Swift Locker Android uygulaması Play Store üzerinden aratma yapılarak indirilebilir durumda olup tamamen ücretsizdir. Swift Locker indirme işlemini gerçekleştirmek için aşağıda ki linkten Play Store linkine ulaşabilirsiniz. Ayırca firmanın email adresini ve Facebook Sayfasını da sizler ile aşağıda paylaşacağım.

Swift Locker İndir

Swift Locker E-mail Adresi: lockbooster@gmail.com

Swift Locker Facebook Sayfası

Son Söz

Swift Locker Android uygulamasını, eski adıyla Lock Booster uygulamasını sizler için tanıttığım bu yazımında sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bu uygulamanın ve yazının sizler için faydalı olması dileklerim diyerek yazıyı burada noktalıyorum sevgili okur. Hepinize güzel günler dilerim, hoşça ve takipte kalın…

Written by Ali Sahinkaya