Hizmetler

Yazılım
C, C++ ve Java dillerinde proje üretme, var olan projeyi düzenleme, geliştirme gibi hizmetleri vermekteyim.
Proje Üretimi
Sıfırdan bitiş çizgisine kadar belirtilen süre içerisinde temiz kodlama ile projelerinizi geliştirebilirim. Projenin büyüklüğüne bağlı olarak tek başıma veyahut profesyonel bir ekiple çalışmalarımı gerçekleştirmekteyim.
Proje Geliştirme
Halihazırda var olan bir projenin geliştirilmesi, optimize edilmesi veya hatalarının düzeltilmesi için gerekli hizmetleri vermekteyim.
Proje Danışmanlığı
Bir yazılım biriminiz olsa dahi başlatmış olduğunuz projenin nasıl ilerlemesi gerektiğini başlangıçtan sona kadar takip edebilirim. Örnek vermek gerekirse hangi dilde yazılması gerektiği, algoritmasının hazırlanması vb hizmetleri sunabilirim.
Mobil Yazılım
Android, İOS işletim sistemlerine uygun yazılım çözümlerini sunabilir, projelerinize danışmanlık sağlayabilirim.
Sıfırdan Uygulama
Tüm projelerinizin mobil tarafında güçlenmesine katkı sağlayacak uygulamaları yazabilirim. Gelişen çağa ayak uydurmak için en azından bilgi almanızı tavsiye ederim.
Var Olanı Geliştirme
Var olan bir uygulamanızı çağa ayak uyduracak şekilde geliştirme, optimizasyon sorunlarını giderme, kodlama hatalarına çözüm üretme gibi hizmetleri vermekteyim.
Proje Danışmanlığı
Geliştirmek istediğiniz proje hakkında fikir alabilir, algoritmasını yazdırabilir ve izlemeniz gereken yolu baştan sona kadar takip edebilirim.
E-Ticaret Hizmetleri
E-Ticaret için gerekli alt yapıyı oluşturabilir ve en yüksek satış sayısına ulaşmanız için çözümler üretebilirim.
CMS ile E-Ticaret
Opencart ve benzeri CMS sistemleri kullanarak oluşturulmuş olan veyahut oluşturmak istediğiniz projelerin yönetimini ve kurulumunu yapabilirim.Tüm gelişmeler proje bitiminde detaylı olarak raporlanarak ileriye dönük bir yol haritası da çizilmektedir.
Özel Yazılım
Size özel bir E-Ticaret yazılımı yazabilir ve her şey dahil olarak bir paket sunabilirim. Tüm bunların yanında var olan bir projenizin geliştirilmesini sağlayabilir ya da alt yapısını değiştirebilirim.
E-Ticaret Danışmanlık
Oluşturmak istediğiniz bir proje hakkında size yol haritası çıkarabilir ya da var olan bir projeniz için detaylı inceleme yaparak yapılması gereken geliştirmeleri tarafınıza rapor olarak sunabilirim.
Web Yazılım
PHP, ASP ve benzeri dilleri kullanarak istenilen projeyi zamanında hayata geçirebilirim.
Sıfırdan Proje
Hayal gücünüze bağlı olarak istenilen her şeyi koda dökebileceğime inanıyorum. Verilen sürede tam işlevsellikle tamamla garantisi vererek alacağınız hizmeti garanti altına alıyorum.
Web Geliştirme
Var olan bir web sitesinin optimize edilmesi, kodlamanın temizlenmesi, sitenin geliştirilmesi ve daha işlevsel bir hale getirilmesi için gerekli düzenlemeleri yapabilirim.
Altyapı Değişikliği
Gelişen çağda sistemizin alt yapısını daha işlevsel ve yararlı bir hale getirebilir, ihtiyaca uygun çözümler sunabilirim.
İçerik Yönetim Sistemi - CMS
Wordpress, Opencart ve diğer tüm CMS sistemlerinde sıfırdan proje, geliştirme, hızlandırma hizmetlerini vermekteyim.
Sıfırdan Başlangıç
Tüm CMS sistemlerinizi sıfırdan hazır konuma gelene kadar uygun eklentileri seçerek hazırlayabilirim. İstediğiniz takdirde size özel bir tema kodlayabilir ya da uygun bir tema seçimi yapabilirim. Tüm projeler en hızlı çalışacak şekilde hazırlanır ve temiz bir kodlama esas alınmaktadır.Proje bitiminde test sonuçları rapor olarak sunulmaktadır.
Geliştirme-Optimizasyon-İşlevsellik
Var olan bir projenin hızlandırılması, işlevselliğinin arttırılması, tema değişimi ve benzeri tüm işlemleri yapabilirim. Projenin ilk hali ve son halinin detaylı raporları iş bitiminde tarafınıza sunulmaktadır.
Eklenti-Modül
İhtiyacınıza en uygun eklenti seçimini yapabilir, istek dahilinde size özel eklenti geliştirebilirim. Sistemi yormayacak ve işlevsel modüller seçilecek olup karşılaştırmalı bir rapor iş bitiminde tarafınıza iletilecektir.
Arama Motoru Optimizasyonu - SEO
Web sitenizin en üst sırada çıkması için gerekli işlemlerin yapılması ve takibini sağlayabilirim.
Yeni Proje Desteği
Yeni yapılmış ve hiç çalışma görmemiş bir proje için gelişmiş yol haritası çıkararak gerekli ilerlemenin sağlanması için sorumluluğu üstlenebilirim. Uzun soluklu bir işlem olduğu için bu tür bir işlemde zaman sınırlaması verememekteyim. Böyle bir işlem için süre veren insanların dolandırıcı olduğunu da belirtmek isterim. Birinci sayfa garantisi verebilirim ama ilk sıra garantisi asla veremem.
Var olan Proje Desteği
Var olan bir projenin varsa sorunlarını düzeltebilir, gerekli görülen çalışmaları uygulayabilirim. Daha önce görmüş olduğu işlemlerin kötü etkilemiş olması durumunda düzeltme işlemi zaman alacaktır bu yüzden süre verememekteyim.
İnceleme-Rapor
Projenin detaylı olarak incelenmesi ve yapılması gereken işlemlerin detaylı olarak raporlanmasını sağlayabilirim. Görmüş olduğu işlemlere ve sitenin büyüklüğüne bağlı olarak 5-10 gün arasında bir inceleme süreci olduğunu belirtmeliyim.

Aşağıda ki iletişim formunu kullanarak bilgi almak istediğiniz her konu hakkında bana ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Ad Soyad: *

Konu Hakkında Kısaca Bahsediniz