Nictitate Kurumsal WordPress Teması Ücretsiz

Nictitate Kurumsal WordPress  Teması

Piyasada birçok kurumsal tema mevcut ama güzel olanlar ücretli, ücretsiz olanlarda işe yaramaz. Bu çoğu zaman böyle işliyor aslında doğal olarak güzel iş çıkartan ücretini istiyor. Kimseye bu konuda haksız olduklarını söyleyemeyiz ama bazen bir firma çıkıyor ve gerçekten çok güzel bir temayı ücretsiz paylaşıyor.

Bugün sizlere sunacağım temanın adı Nictitate. Kendisi kurumsal bir WordPress teması ve ciddi anlamda profesyonel hatta birçok ücretli temadan daha iyi konumda bile diyebilirim. WordPress kurumsal tema bulmanın ne kadar zor olduğunu bilenler için bulunmaz bir nimet konumunda olan bu temayı şuan ihtiyacınız olmasa dahi indirip arşivlemenizde fayda görüyorum. Bu işle uğraşan herkese bir gün lazım olacak cinsten bir tema Nictitate.

Nictitate Ücretsiz WordPress Kurumsal Tema

Nictitate Kurumsal WordPress Temasının Avantajları

  1. İlk olarak Responsive tasarımı sayesinde kullanıcılara büyük bir avantaj sağlıyor.
  2. Admin Panel aracılığı ile temanızı kişiselleştirebiliyorsunuz.
  3. Nictitate flat tasarımı sayesinde şık bir görünüm sunuyor.
  4. Slider temalar arasında ilk 10’ a girebilecek seviyede.
  5. HTML 5- CSS3 kullanılarak dizayn edilmiş.
  6. Tamemen SEO uyumlu bir optimizasyonu bulunuyor.

Son Sözler

Nictitate kurumsal WordPress teması birçok üst düzey özelliğe sahip ve bu özelliklerin bazıları ücretli temalarda dahi bulunmuyor. Özellikle işlevsellik ve kişiselleştirilebilir olması benim için çok büyük bir nimet. Flat bir tasarıma sahip olması göze hoş gelen bir deneyim sunuyor. Aslında ücretsiz bir tema için mükemmel diyebileceğimiz özelliklere sahip işin özünde. Temayı indirip arşivlemeniz şiddetle tavsiyemdir.

Nictitate DEMO Nictitate DOWNLOAD

Written by Ali Sahinkaya